David Beckham eşine ihanet etti mi?

David Beckham’ın eşini Kara Keble White isimli bir güzelle ihanet ettiği iddiası, İngiltere’de gündem yarattı.

Prens Harry ile Meghan Markle’ın 19 Mayıs’taki düğün töreninde en dikkat çeken çiftlerin başında Victoria ile David Beckham geldi.

Tarzlarıyla ilgi odağı olan Beckham çifti, Victoria’nın moralsiz görüntüsüyle de gündem yarattı. Herkes güzel tasarımcının neden üzgün olduğunu merak ederken İngiltere’nin en yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun, bombayı patlattı. David Beckham, düğünden önceki akşam organizatör Kara Keble- White ile Oxforshire’daki Soho Farmhouse adlı mekanda baş başaydı. Daha önce de birçok defa eşine ihanet ettiği konuşulan 43 yaşındaki yıldızın bu kaçamağını öğrenen Victoria Beckham da tören boyunca moralsizdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.