Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ sürprizi

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’u yeniden bir dizi projesinde buluşturmak isteyen yapımcılar, ikiliye teklifte bulundu.

Teklife sıcak bakan Beren Saat’in ilk görüşmenin ardından bölüm başı 130 bin lira istediği iddia edildi. Daha sonra Kıvanç Tatlıtuğ ile görüşen yapımcılar, yakışıklı oyuncudan da “Bölüm başı 150 bin lira talep ediyorum” cevabını aldı.

Yetkililer, projeye start vermek için gün sayarken, eski partnerinin kendisinden fazla ücret alacağını öğrenen Beren Saat’in morali bozuldu.

Takvim’de yer alan habere göre 2015’ten beri hiçbir projede yer almayan güzel oyuncu, iddiaya göre yeniden yapımcıyla görüşüp “Ben Kıvanç’tan daha düşük ücret alamam. Bölüm başı 130 değil, 160 bin lira talep ediyorum” dedi.

Yıllardır ekranda olmayan ve son dizisinde ise hüsrana uğrayan 34 yaşındaki Saat’in bu isteğine olumsuz bakan yapım şirketi ise konuşulanlara göre proje için başka isimlerle görüşme kararı aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.