CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun’dan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a Ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, 1 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 18.00’de Malkara Belediyesine gelerek Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ziyarette bulundular.

Ziyarette; CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Orhan Çakır, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner, Belediye Meclis Üyeleri Volkan Soğancılar, Mustafa Özer, Bahadır Uysal, Ahmet Tezcan, Recai Örs, Birsen Karataş, CHP Malkara İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Akkaya ve CHP Malkara Teşkilat Üyeleri yer aldı.

Ülke gündemindeki güncel konuların da değerlendirildiği ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun’a ve beraberindeki misafirlere, Malkara Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun’a ve beraberindeki misafirlere gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.