Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’dan Malkara Süt Üreticiler Birliği Başkanı Osman Turgutlugil’e Ziyaret

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 1 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 11.00’de Dünya Süt Günü sebebiyle Malkara Süt Üreticiler Birliği Başkanı Osman Turgutlugil’e ziyarette bulundu.

Ziyarette; Malkara Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar ve Malkara Süt Üreticiler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri da yer aldı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Malkara Süt Üreticiler Birliği Başkanı Osman Turgutlugil’in ve süt üreticilerinin Dünya Süt Günü’nü kutladı.

Malkara Süt Üreticiler Birliği Başkanı Osman Turgutlugil ve Yönetim Kurulu Üyeleri, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a, Malkara Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner’e ve Ersin Kaçar’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.