Ceren Gündoğdu “Ben Hep Seni Sevdim”

Başarılı şarkıcı ve yorumcu Ceren Gündoğdu, “Ben Hep Seni Sevdim” isimli yeni çalışmasını tüm dijital platformlarda Universal Music Türkiye etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

2018’de dinleyicileriyle buluşturduğu “Tepetaklak” ve “Kardan Adam” şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Ceren Gündoğdu, “Ben Hep Seni Sevdim”i şöyle tanımlıyor: “Bağıra çağıra sevmek yerine; gizliden, derinden, sabırla ve her şeye rağmen sevmeyi bilenlerin şarkısı”

blank

Söz ve bestesi Ceren Gündoğdu’ya, düzenlemeleri Arel Koray Nalbant’a ait olan şarkının video klibinin yönetmenliğini Sinan Kut üstlendi.

TRT İstanbul Hafif ve Caz Orkestrası ve CRR Caz Orkestrası gibi prestijli caz orkestralarında solist olarak görev alan sanatçı, hâlen, bir Zorlu PSM prodüksiyonu olan “Damdaki Kemancı” müzikalinde “Hodel” karakterine hayat veriyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.