Cem Yılmaz’a yakın dostu Acun Ilıcalı sahip çıktı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı geçtiğimiz gün TV8’de düzenlenen yardım gecesinde sosyal medyada linç edilen Cem Yılmaz ile ilgili konuştu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz geçtiğimiz gün sosyal medyada açılan “Yazıklar olsun Cem Yılmaz” etiketi ile eleştirilmişti. Elazığ’daki deprem felaketinde mağdur olanlar için yardım yapmadığı iddia edilen Cem Yılmaz’a yakın dostu Acun Ilıcalı sahip çıktı.

Geçtiğimiz gün TV8’de düzenlenen yardım gecesinde konu ile ilgili konuşan Acun Ilıcalı, “Sakin ve normal bir günde sosyal medyaya girseniz, bir şekilde herkesin birbirine girdiğini görüyorsunuz. Bir çok insanın da karalandığını görüyorsunuz. Bugün de Cem Yılmaz karalanıyor bir şekilde. Cem Yılmaz’ın yaptığı yardımları ben biliyorum. Söylemek istemiyor. Ama bugün onu hedefe koymuşuz, yarın başkası oluyor. Bu bizim kötü huyumuz” dedi.

Cem Yılmaz’a tepki: Yazıklar olsun!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.