Cem Yılmaz’a tepki: Yazıklar olsun!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın, cuma akşamı Elazığ’da meydana gelen 6.8’lik depremin ardından sessiz kalması sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

Türkiye, önceki akşam saat 20.55’te Elazığ’dan gelen son dakika deprem haberiyle sarsıldı. Elazığ’da meydana gelen 6.8’lik deprem, Malatya, Diyarbakır, Tunceli, Mardin, Bingöl, Bitlis, Batman, Suriye ve Irak’tan hissedildi. Birçok binanın yıkıldığı deprem bölgesinde birçok vatandaş hayatını kaybetti. Tüm Türkiye’nin yasa boğulduğu ve binlerce kişinin acısını paylaştığı olayda Cem Yılmaz’dan depreme dair paylaşım gelmemesi takipçilerini ikiye böldü.

Twitter’da ‘#YazıklarOlsunCemYılmaz’ etiketi kısa sürede gündem oldu. Etiket ile binlerce mesaj paylaşıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları Yılmaz’ın gösteriş yapmadığını savunurken, bazılarıysa komedyeni duyarsızlıkla suçladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.