Özcan Deniz’in yeni dizisi için şok iddia!

Özcan Deniz’in senaryosunu yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği Kral dizisinin eylül ayına ertelendiği iddia edildi.

Ünlü oyuncu Özcan Deniz, ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kral dizisinin hem senaristliğini hem de yapımcılığını üstlenecekti. Başrollerinde Pınar Deniz ve Burak Deniz’in rol alacağı dizinin çekimlerinin başlaması beklenirken ertelendiği iddia edildi. ATV’nin isteği üzerine 1970’lerde geçecek olan dizinin senaryosu değiştirilmiş ve günümüze uyarlanmıştı. Ünlü oyuncu Özcan Deniz’den henüz konu ile ilgili bir açıklama gelmedi. Bakalım dizi ertelendi mi yoksa çekimleri başlayacak mı?

ATV “Sen de oyna” demişti

Dizinin senariste ve yapımcısı Özcan Deniz, dizide kendisine herhangi bir rol yazmamış ve sadece kamera arkasında bulunacaktı. Geçtiğimiz günlerde ATV yönetiminin reyting kaygısına girdiği için Özcan Deniz’e “Dizide sen de oyna” dediği iddia edilmiş ve Özcan Deniz’in kendisi için de bir karakter eklediği konuşulmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.