Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım’a10 milyon liralık tazminat davası açtı

Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım’ın kendisi hakkındaki iddialarının asılsız olduğunu belirterek, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunup 10 milyon liralık tazminat davası açtı.

Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım’ın “FETÖ’cülere pasaport çıkarttırıyor” iddiasında bulunduğu medya patronu Acun Ilıcalı, söz konusu ithamlar nedeniyle Aziz Yıldırım hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Spor gazetecisi Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre Ilıcalı, söz konusu iddialar ve hakaretleri nedeniyle Yıldırım hakkında 10 milyon liralık tazminat davası açtı.

NE OLMUŞTU?
Aziz Yıldırım, geçtiğimiz günlerde Enver Aysever’in YouTube’daki programına konuk olarak “Acun FETÖ’cülere pasaport veriyormuş, Adnan Oktar meselesine girersem sokağa çıkamaz” demişti.

Ilıcalı da Yıldırım’ın bu sözlerine “Bir tanesini ispat ettikleri gün, beni bir daha hiç görmeyeceksiniz. Bunu da iddia ediyorum” diyerek karşılık vermişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.