Can Yaman, modacı Gülşah Saraçoğlu ile aşk mı yaşıyor?

Yaptığı açıklamalarla uzun süre magazin gündeminden düşmeyen Can Yaman’ın, geçtiğimiz günlerde modacı Gülşah Saraçoğlu ile bir ev partisinde tanışıp, yakınlaştığı iddia edilmişti. Oyuncudan iddialara yanıt geldi.

İspanya’da kadın hayranına verdiği skandal cevap ve ‘libido’ açıklaması ile eleştiri oklarının hedefinde yer alan Can Yaman ile modacı Gülşah Saraçoğlu‘nun bir ev partisinde tanışıp, yakınlaştığı iddia edilmişti. Sosyal medyada da ikilinin aşk yaşadığı öne sürüldü. Askerden döndükten sonra inzivaya çekilen Can Yaman, iddialara yanıt verdi.

Can Yaman, Saraçoğlu için “Kendisini hiç tanımam” dedi. Ünlü modacı, bir süre aşk yaşadığı iş insanı Gökhan Göz’den geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.