Volkan Konak, vasiyetini açıkladı! “Beni gömmesinler, yaksınlar!”

İstanbul Maslak’ta bir mekanda sahne alan sanatçı Volkan Konak, vasiyetini açıkladı.

Volkan Konak ilk olarak son günlerde yaşanan felaket olaylarına değinerek, “Bu gece eğlenmek için burada değiliz. Bu gece ben sizi eğlendirmeyeceğim, ülkemin biraz morale ihtiyacı var, ben size bu gece moral vereceğim, motive edeceğim, ülkem normale dönsün o zaman eğleniriz” diye konuştu.

“NE OLUR BENİ GÖMMESİNLER”

Sonrasında sahnede duygularını açıklayan Konak, vasiyetini açıkladı. 52 yaşındaki sanatçı, “Siz sevenlerime vasiyetimdir ne olur beni gömmesinler, yaksınlar benim tüm bedenimi. Bir kutuya koyup Karadeniz’imin üstüne bir helikopter ile savursunlar tüm küllerimi, özellikle Trabzon’umun üstüne” ifadelerini kullandı.

DAHA ÖNCE DE GÜNDEME GELMİŞTİ

Son olarak geçtiğimiz yıl hayata veda eden usta sanatçı Yıldız Kenter de yakılmak istemiş ancak vefat sonrası bu isteği yerine getirilmemişti.

2012 yılında hayatını kaybeden Meral Okay da bunu istemiş ancak o da gerçekleşmemişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.