Can Yaman: Kötü niyetli insanlara cevabımdır!

Can Yaman kendisini karşılayan hayranlarının cast ajansı tarafından gönderildiği iddialarına Instagram hesabından paylaştığı bir video ile cevap verdi.

Yurt dışı seyahatlerinde Can Yaman’ı havalimanında karşılayan kişileri bir cast ajansının ayarladığı iddiası ortaya atılmıştı. Son olarak İspanya’ya giden ve Madrid’de ilgiden dolayı polis koruması eşliğinde havalimanından ayrılabilen oyuncunun bir cast ajansıyla anlaştığı ve ajansın görevlendirdiği sakallı bir kişinin havalimanına gönderilen kişilere “Birazdan sakallı, uzun saçlı ve gözlüklü biri gelecek. Onu görünce Can Yaman diye bağırın” diye talimat verdiği konuşuluyordu.

Can Yaman iddialara paylaştığı bir video ile cevap verdi. Oyuncu paylaşımının altına şöyle yazdı: “İspanyol Hello dergisi Hola’nın paylaştığı bu video bütün kötü niyetli insanlara cevabımdır.”

ŞOK! Can Yaman orangutana benzetildi!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.