Can Yaman, yurt dışında yeni bir televizyon çalışmasına imza atıyor

İtalya’da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman, yeni dizisi Viola come il mare’nin lansmanına katıldı. İtalyan basınına konuşan Can Yaman, eğer güzel/yakışıklı olmasaydı daha başarılı olacağını düşündüğünü söyleyerek iddialı bir çıkışta bulundu.

Rol aldığı yaz dizileri ile ününü İtalya’ya da taşıyan ve büyük bir hayran kitlesi elde eden 32 yaşındaki oyuncu Can Yaman, yurt dışında yeni bir televizyon çalışmasına imza atıyor. Viola come il mare projesinin lansmanı için Corriere della Sera’ya röportaj veren Can Yaman, kendisi hakkında iddialı açıklamalarda bulundu.

blank

“GÜZEL OLMASAYDIM DAHA DA BAŞARILI OLURDUM”

Güzellik/yakışıklılık kavramları hakkında konuşan Can Yaman, yakışıklı/güzel olduğunu başkaları hatırlatmasa unutacağını söyledi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Güzel (yakışıklı) olmasaydım daha da başarılı olurdum. Önyargıların ötesine geçmemiz gerekiyor. Benden daha güzel (yakışıklı) insanlar var ama görünüşe azim, disiplin ve kararlılık gibi başka erdemler eşlik etmese uzağa gitmiyor. . Yetenek kadar güzellik de tek başına yeterli değil.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.