Burak Özçivit’ten eşi Fahriye Evcen’e 300 bin TL’lik saat!

Coronavirus salgınında dolayı eşi Burak Özçivit ve 1 yaşındaki oğlu Karan ile karantinada olan güzel oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemini sallamaya devam ediyor.

Karantina sürecinde yaptığı her paylaşımla çok konuşulan Fahriye Evcen, önceki gün Instagram’da bir paylaşım yaptı. Evinde verdiği pozları yayınlayan Evcen’in kolundaki saat dikkat çekti.

Coronavirus tedbirleri kapsamında devam eden karantina sürecini evde oğlu Karan ve eşi Burak Özçivit ile geçiren Fahriye Evcen, önceki gün Instagram’da bir paylaşım yaptı.

blank

Evinde verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunan 33 yaşındaki güzel oyuncunun, kolundaki saat dikkat çekti.

Posta gazetesinde yer alan habere göre; Burak Özçivit, Evcen’e doğum günü hediyesi olarak saat aldı. Burak Özçivit saate 300 bin TL ödedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.