Brad Pitt ve Angelina Jolie hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı

Hollywood’un “altın çifti” Brad Pitt ve Angelina Jolie hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Çifte yakın bir kaynak Radar online adlı siteye konuştu ve Brangelina adıyla anılan çiftin tam anlamıyla “Hollywood vampirleri” olduğunu söyledi.

Çifte yakın kaynak hem Angelina Jolie’nin hem de Brad Pitt’in genç görüntülerini olabildiğince uzun süre korumak için botoks ve dolgu bağımlısı haline geldiğini söyledi.

Angelina da Brad de yaşlanmaktan korkuyorlar” diye konuşan kaynak “Her ikisi de ciltlerinin gençleştirmek için yaptırdıklarından sonra “plastik” bir görünüme sahip oldular” dedi.

Brangelina çiftine “vampir” diyen kaynak Brad Pitt’in yüzüne sık sık dolgu yaptırdığını ileri sürdü.

Aynı şekilde Jolie’nin de sık sık botoks ve dolgu uygulaması yaptırdığı iddialar arasında. Vazgeçemediği bir başka uygulama da lazer. 41 yaşındaki oyuncunun cildinin gergin ve şeffaf görüntüsünün bundan kaynaklandığı da söyleniyor.

Brad Pitt’in çeşitli bronzlaşma kremleri kullanarak da daha genç görünmeye çalıştığı çiftin sırlarını açık eden kaynağın anlattıkları arasında.

Vampir, gün batımı ile şafak arasında dirilerek mezarından çıktığına, insanlara saldırıp kanlarını emdiğine inanılan mitolojik varlıklar olan vampirler efsaneye göre hiç yaşlanmıyor. Bu yüzden de yıllar geçse de yaşını göstermeyen insanlar içih” vampir gibi” benzetmesi yapılıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.