Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den bir ilk

Ünlü çift, tatil dönüşü soluğu motosiklet ile Boğaz Sefası yapmakta aldı. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti İstanbul’da güzel havayı fırsat bilerek adeta boğazın tadını çıkardılar. Trafikte ilerlerken yanındaki arabada gazetecileri farkeden ünlü ikili gazetecilere selam vermeyi ihmal etmedi. Fahriye Evcen sevgilisi Burak Özçivit’i sıkı sıkı sararken , Özçivit’in motoru çok rahat ve tek elle kullanması dikkatlerden kaçmadı. Burak Özçivit’in yol boyunca tüm trafik işaret ve işaretçilerine uyması çevredekilerden tam not alırken, motosiklet üzerindeki manevraları ve dikkati ise usta motorculara adeta taş çıkarttı. Motosiklet üzerinde ilk defa görüntülenen ünlü Çiftin Bebek’de başlayan yolculukları ise Yeniköy’de son buldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.