gazetemag tv

BKM Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncusu Metin Pıhlıs evlendi

Antalya’lı oyuncu Metin Pıhlıs, Gamzenur Ergun ile hayatını birleştirdi.

Metin Pıhlıs ve Gamzenur Ergun’nın ailesi ve dostlarının katıldığı nikah merasimi Antalya Larena Beach’de gerçekleştirildi. Muratpaşa Belediyesi nikah memurunun kıymış olduğu nikahta genç çift bir ömür için evet dedi. Nikah sonrası Muratpaşa Belediyesinin armağanı olan Türk Bayrağı ve Atatürk’ün Nutuk’u genç çifte armağan edildi. Aralarında Safa Sarı, Yasin Çam, Evliya Aykan, Cihan Talay, Batuhan Soyaslan, Hilmi Deler, Begüm Çağla Taşkon, Ayşegül Yılmaz, Ozan Yiğit, Cenan Adıgüzel, Sema Özkan, Engin Demircioğlu, Ezgi Özyürekoğlu, Gürhan Altundaşar, Gözde Şencan, Fatma Tezcan, Fatih Öztürk, Cemile Çiğdem Canyurt, Ecem Sena Bayır, Cansu Mumcu, Arif Güloğlu, Talha Karcı, Ali Özünaydın, Alper Arık gibi çok sayıda BKM oyuncusu nikah törenine katıldı.

Nikah sonrası yeni evli çift ve arkadaşları DJ performansı eşliğinde doyasıya eğlendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.