Düşme tehlikesi atlattı… Özcan Deniz konserinde zor anlar yaşadı!

Geçtiğimiz günlerde eşi Feyza Aktan’dan boşanan ünlü sanatçı Özcan Deniz, Kıbrıs’ta konser verdiği sırada kadın hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Düşme tehlikesi atlatan Deniz, İbranice bilen bir hayranını sahneye davet ederek sakin olmaları gerektiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, 15 ay önce evlendiği ve bir oğlunun olduğu Feyza Aktan’dan geçtiğimiz günlerde tek celsede boşandı. Boşanma sonrası soluğu Kıbrıs’ta alan Özcan Deniz, bir otelde verdiği konserde kadın hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

YOĞUN İLGİDEN ŞARKI SÖYLEYEMEDİ

Hayranlarının büyük ilgi gösterdiği gecede Özcan Deniz sevilen şarkılarını seslendirdi. Türklerin yanı sıra İsrailli ve Rum hayranlarının izlediği konserde Özcan Deniz, yoğun ilgiden dolayı şarkı söylemekte zorlandı. Sahneye çıkmak isteyen birkaç kadın, güvenlik görevlilerine zor anlar yaşattı.

blank

DÜŞME TEHLİKESİ ATLATTI

Bir ara düşme tehlikesi atlatan Özcan Deniz, İbranice bilen bir dinleyicisini sahneye davet etti, onun aracılığıyla hayranlarına sakin olmaları gerektiğini söyledi.

“ŞARKI SÖYLEMEYİ ÇOK ÖZLEMİŞİM”

Dön Desem, Nasip Değilmiş ve Beyaz Kelebeğim gibi sevilen şarkılarını söyleyen Özcan Deniz, “Uzun bir aradan sonra Kıbrıs’ta sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. İnanın şarkı söylemeyi ne kadar özlemişim anlatamam. Evde sürekli olarak şarkı söylüyorum ama sizlerle bir arada olarak şarkı söylemenin keyfi bambaşka” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.