Bir Zamanlar Çukurova’ya Cannes’da büyük onur

TİMS&B Productions Yapımı ATV dizisi “Bir Zamanlar Çukurova” Cannes’da gerçekleştirilen Mipcom 2018 Fuarı’nda “yılın en iyi ve trend draması” olarak anons edildi!

Dünyanın en büyük içerik fuarı Mipcom 2018’de her yıl The Wit adlı araştırma kurumu tarafından lanse edilen Fresh TV Fiction listesinde Atv’nin bu sezon yayına başlayan “Bir Zamanlar Çukurova” dizisi, listedeki tek Türk dizisi olarak yer aldı.

Dünyanın dört bir yanından televizyon kanalları, yapımcılar ve içerik üreten şirketleri buluşturan Mipcom Fuarı’nın gerçekleştiği, Cannes’da dünyanın en önemli starlarını ağırlayan Palais des Festivals et des Congrès’in Grand Auditorium salonunu dolduran 1000’i aşkın davetli dün “Bir Zamanlar Çukurova”nın anons edilişine tanıklık etti.

The Wit şirketinin düzenlediği ve Virginia Mouseler’in sunduğu Fresh TV listesinin bu heyecanlı anları dizinin yapımcısı Burak Sağyaşar tarafından görüntülendi.

Yapımını TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinin yönetmeni Murat Saraçoğlu. Dizinin başrollerini Vahide Gördüm, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek üstleniyor. Perşembe akşamları yayınlanan dizi her bölümünde rating listelerinde gün birincisi oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=XuPEW4cAcv0

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.