CNN TÜRK, nisan ayında izleyicinin tercihi oldu

“ilk bilen siz olun” sloganıyla son dakika gelişmelerini, en doğru analizleri ve doğru tespitleri izleyiciye aktaran CNN TÜRK nisan ayında da en çok izlenen haber kanalı oldu.

Her yerde, her koşulda, her olayda CNN TÜRK hep oradaydı. Haberin olduğu her yerde yaptığı canlı yayınlar ve son dakika gelişmeleri ile adından söz ettiren CNN TÜRK, en doğru analizler ve sıcak yayınları her daim izleyici ile buluşturmuş ve uzun süredir haber kanalları arasında AB ve ABC1 gruplarında gösterdiği yüksek izlenme oranları ile 2023’te zirvede yer almıştı.
“Haber masada değil, sahada yapılır” anlayışıyla her daim seyircinin tercihi olan CNN TÜRK, nisan ayında AB ve ABC1 kategorilerinde tüm gün ve prime time da en çok izlenen haber kanalı oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.