‘Big Brother Türkiye’nin birincisi kim olsun?

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, fenomen program ‘Big Brother Türkiye’de final vakti yaklaştı.

6 Mart Pazar günü, saat 23.15’de Star’da canlı olarak ekrana gelecek ‘Big Brother Türkiye-Final’ bölümünde; Arsel, İdil, Onur ya da Sinan’dan biri, ‘Big Brother Türkiye’nin birincisi ve 1 milyon TL’lik ödülün de sahibi olacak.

Peki ama kim birinci olsun?

Şırnaklı, 14 kardeşi olan Sinan mı, çılgınlıkları ile yarışma boyunca yerinde durmayan Onur mu, Richie Rich lakaplı, Paris doğumlu Arsel mi, yoksa stil yarışmasında birinci olan ve Arsel’e aşık evin tarz kızı İdil mi?

‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, birinci olmasını istediği adayın ismini, BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a gönderebilir ve adayını destekleyebilir . Oylama, Pazar günü canlı yayında sona erecek.

Asuman Krause’nin sunumuyla ‘Big Brother Türkiye –Final’, pazar akşamı, canlı yayınla, saat 23.15’de Star’da.

Kim kazansın

BIG BROTHER TÜRKİYE | FİNAL| 6 MART PAZAR|CANLI |23:15|STAR

arsel

idil

onur

sinan

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.