gazetemag tv

Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız aşka yelken açtı

Her şey Aşktan filminde tanışan Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız, filmde senaryo gereği aşk yaşıyorlardı… Senaryodaki aşk, gerçek oldu!

Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, Şeref Meselesi dizi setinde tanıştığı Şükran Ovalı ile uzun soluklu bir ilişki yaşamış, kısa süre önce ilişkilerinin bittiğini açıklamıştı.

Şükrü Özyıldız şimdilerde, Okan Yalabık’tan ayrıldıktan sonra aşk hayatını soran gazetecilere daha 3 gün önce “Siz bunu bana sormamış olun, ben de duymamış olayım” cevabını veren Hande Doğandemir birlikte!

Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız’ın aşklarını, çiftin yakın çevresi fısıldadı. Yapımcılığını Özcan Deniz’in üstlendiği “Her şey Aşktan” filminde Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer ve Şükrü Özyıldız ile kamera karşısına geçen Hande Doğandemir’in filmdeki aşk acısını da Şükrü Özyıldız dindiriyordu!

Hande Doğandemir daha önce Kerem Bursin ve Barış Arduç ile de aşk yaşamıştı. Çift şimdilik aşklarını gizli yaşamayı tercih ediyor.

Çift yakın çevresinin söylediğine göre genellikle Şükrü’nün evinde görüşmeyi tercih ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.