Bergen filmi için Serenay Sarıkaya’nın çocukluğu aranıyor

Başrolünü Serenay Sarıkaya’nın oynayacağı Bergen filminin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Serenay Sarıkaya’nın (Bergen’in) çocukluğunu oynayacak bir oyuncu aranıyor.

TAFF Pictures ve Motion Content Group’un yapımcığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Ketche lakaplı yönetmen Hakan Kırvavaç oturacak. Senaryosu Yıldız Bayazıt, Edebiyatçı Sema Kaygusuz ve Mine Şengöz tarafından kaleme alınan filmin danışmanlığını sosyolog Prof. Meral Özbek, Psikiatr Cemal Dindar, Edebiyatçı Murat Özyaşar ve Edebiyatçı Yavuz Ekinci yapıyor.

Çekimlerinin yaz aylarında yapılması planlanan film için Serenay Sarıkaya’nın 6 ve 13 yaş çocukluğu aranmaya başlandı. Çekimleri Adana, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde yapılacak olan Bergen filmi için Sarıkaya şan ve oyunculuk eğitimi alıyor.

Serenay Sarıkaya: Bergen rüya projem!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.