Ayşe Hatun Önal’dan sürpriz düet!

Cenk’le Arabada Yoklama programına katılan Ayşe Hatun Önal yolculuk esnasında çok keyifli anlar yaşadı.

Bir ara arabadan inerek yeni nesil ulaşım aracı olan elektrikli tek teker denedi. Özellikle yayınlanmasını istemediği bölümde ise Türkiye Güzeli olduğu dönemki bir anısını paylaştı. Fakat Cenk Alptekin sözünde durarak bu gizli sırrı yayın videosunda kullanmadı.

Ayşe Hatun Önal’ın program içerisinde söylediği bir kaç çarpıcı söylemi

· “Tutmuş bir işin benzerini yapmaktan utanç duyarım” diyerek piyasadaki bir çok sanatçıya benzemediğini ortaya koydu.

· “Aslan’a Akrep; Hürrem’in burcuyum ve alfa kadınıyım, taviz vermem, karşımdaki ters bir soru sormasın parçalarım, çünkü doğam da bu var. Her zaman baskın bir karakter olduğumu belli ederim” dedi.

· İlk düet projesinin hazırlık aşamasında olduğunu söyleyen Ayşe Hatun Önal tek ipucunu erkek bir sanatçı ile yapacağını söyleyerek verdi. Kim bu erkek ? Acaba Edis mi? Tarkan mı ?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.