Ayşe Arman, Hürriyet gazetesinden ayrıldığını açıkladı!

Demirören Grubu’nun amiral gemisi Hürriyet’te deprem etkisi yaratan işten çıkarmalar sonrası bir istifa daha yaşandı.

Doğan Grubu’ndan Demirören Holding’e satılan Hürriyet gazetesinde eve tebligat yoluyla işten çıkarılan gazetecilerin sayısı sürekli yükselirken gazeteden de bir istifa haberi geldi.

27 yıldır Hürriyet gazetesinde yaptığı röportajlarla bilinen Ayşe Arman, sosyal medya hesabından gazeteden ayrıldığını duyurdu.

Arman, üzgün olduğunu belirterek, “Hürriyet’te doğdum ama yaşamaya devam edemeyeceğimi görüyorum…” dedi.

Ayşe Arman’ın paylaşımı şu şekilde:

“Hepinize nefis bir Pazar olsun. Enerjik ve iyiliklerle doluuuu 27 yıldır Pazar röportajları yapıyorum. Artık gazeteden değil, buradan paylaşacağımmm. Hürriyet bitti, sevdiğim işi yapmaya devam… Bugün @ceydadvenci röportajı var. Birazdan profildeki linkten okuyabilirsiniz. Gün içinde de Ceyda postları paylaşacağım.

Tabii ki üzgünüm… 27 yıl, Ömer’le ilişkimden uzun… Resmen bir ömür… Çok güzel günlerim oldu… Hürriyet’te doğdum ama yaşamaya devam edemeyeceğimi görüyorum… Yasımı kendi içimde yaşıyordum, ama o kadar çok soran oldu ki, paylaşmam icap etti… Peki o zaman: Geçen hafta, buradaki Türk konsolosluğundaki noter aracılığıyla aramızdaki sözleşmeyi fesettiğimi bildiren bir ihtarname yolladım. İstifa ettim yani.

Şimdi yola devam. Buradan, çekimler, röportajlar, ne bileyim canımız ne isterse yaparız, hiç olmadığı kadar özgür… Ne dersiniz??? Var mısınız??? Bu yola benimle çıkar mısınız :))))))”

ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK

Ünlü oyuncu yazar İclal Aydın ve köşe yazarı şarkıcı Ayşe Özyılmazel, Arman’ın paylaşımına yorum yaparak deneyimli isme desteklerini iletti.

GÜLSE BİRSEL DE İSTİFASINI DUYURMUŞTU

Gazetenin yazarlarından Gülse Birsel de geçen hafta sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurmuştu.

HÜRRİYET GAZETESİNDE İŞTEN ÇIKARILAN İSİMLER

Hürriyet gazetesi pek çok çalışanını evlerine tebligat göndererek işten çıkarmıştı. İşten çıkarılanlar arasında Çınar Oskay, İpek Yezdani, Sebati Karakurt, Kenan Başaran, Aydil Durgun, İbrahim Yurtbay, Önder Öndeş, Dürdane Kırçuval, Serkan Ocak, Ceyhun Kuburlu, Aydil Durgun, Aslı Barış, Ahmet Can, Aslı Barış, Şebnem Turhan, Banu Tuna, Mesude Erşan, Mustafa Doğan ve gazetenin insan kaynakları servisinden üç kişi bulunuyordu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.