Altınorduspor’da yüzler gülüyor

TFF 1. Lig’de önümüzdeki sezonda mücadele edecek olan Altınordu’da yüzler gülüyor.

İZMİR (İGFA) – TFF 1 Ligde mücadelesini sürdüreceğini belirten Altınordu Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Bezircilioğlu, Altınordu Futbol AŞ başkanı, teknik heyeti ve oyuncularını tebrik etti.

BezircilioğlU, Şubat ayında yapmış olduğumuz açıklamada takıma ve teknik heyete olan güvenin tam olduğunu, kısa zaman içerisinde kötü günlerin geçeceğini ve Altınordu futbol takımımızın, ligi o günkü koşullara göre çok daha iyi bir noktada bitireceğine dikkati çekti.

Altınordu Spor Kulübü Camiası adına Altınordu Futbol AŞ Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ve ekibine teşekkür eden Bezircilioğlu, “Bu inancımızı boşa çıkarmayan, tamamı yerli oyunculardan oluşan kadromuzla ligin son periyodunda çok büyük bir çıkış yakalayarak, Armamızı en iyi şekilde temsil eden, Altınordu Futbol AŞ Başkanı Seyit Mehmet Özkan, teknik direktör Hüseyin Eroğlu ve ekibi ile futbol takımımızın tüm oyuncularına camiamız adına teşekkür ederiz. Altınordu Futbol Takımımızı, ekseri “futbol otoritelerinin” bu takım düştü, düşer dediği noktada yaptıkları muhteşem geri dönüş için tebrik eder, gelecek sezonda TFF 1 Ligde başarılar dileriz” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.