gazetemag tv

Adriana Lima’dan Metin Hara’ya yalanlama geldi

Masalsı bir aşk yaşayan Metin Hara ile Adriana Lima’nın etrafında ayrılık rüzgarları esiyor. Metin Hara ayrılık haberlerini, “Ayrılmadık hatta yanına gideceğim.” sözleriyle yalanlamıştı. Ancak Adriana Lima cephesinden Metin Hara’nın bu açıklamasının tam tersi bir atak geldi.

Büyük aşkın başlangıcı da bitişi de gündemde bomba etkisi yarattı. Adriana Lima ve Metin Hara çiftinin, geçtiğimiz günlerde ilişkilerine son noktayı koydukları iddia edilmişti.

METİN HARA AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Metin Hara, Adriana Lima ile ilgili “Ayrılmadık. 18 Aralık’ta Amerika’ya gideceğim ve iki ay boyunca Miami’de birlikte olacağız.” demişti.

ADRIANA, METİN’İ YALANLADI

Adriana Lima, sosyal medya sayfasından Metin Hara ile olan fotoğraflarını tek tek sildi. Lima, yaptığı bu hareketle Hara’yı yalanlamış oldu.

Adriana Lima’nın silmediği tek kare ise 11 Haziran 2017 tarihinde paylaştığı fotoğraf oldu.

Fotoğrafı silmeyi Adriana Lima unuttu mu yoksa silmeye kıyamadı mı bilinmiyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.