Acun Ilıcalı, 5 buçuk saatte 51 milyon topladı!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı düzenlediği kampanya ile 5,5 saat gibi bir sürede 51 milyon TL’nin üzerinde bir rakam toplamayı başardı.

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı kendinisine gelen ‘Yardım kampanyası başlat’ çağrılarına tepkisiz kalmamış ve bir yardım kampanyası başlatmıştı. Saat 20.00’de TV 8’de başlayan kampanyaya şu ana kadar 51 milyon TL’nin üzerinde bir katılım sağlandı. Program sona erse de yardımların devam edeceği ve kesinleşmiş rakamların birkaç gün içerisinde açıklanacağı öğrenildi.

Sizlerde bu kampanyaya “DEPREM” yazarak 1866 ya SMS gönderirseniz 10 TL’lik bir yardımda bulunmuş olursunuz. Program süresince 2 milyon 200 binden fazla SMS atıldı.

Acun Ilıcalı da 5,5 saatlik programın reklam gelirlerini bağışlayacağını açıkladı.

Programa telefonla bağlanıp bağış yaptığını açıklayan bazı ünlüler ise şu şekilde;

Reynmen – 25 bin TL
Ben Fero – 20 bin TL
Bülent Serttaş – 25 bin TL
Hadise – 100 bin TL
Oğuzhan Uğur – 15 bin TL
Murat Boz – 100 bin TL
Oğulcan Engin – 100 bin TL

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.