46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, sağlık durumu hakkında konuştu

Şu sıralar “Dumping sendromu” hastalığı ile mücadele eden Seren Serengil, zayıflama ameliyatı sonrası 46 kiloya kadar düşmüştü. Sevenlerini endişelendiren Serengil, “Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım.” sözlerinin ardından doktor çıkışı Nişantaşı’nda son haliyle görüntülendi.

Seren Serengil, önceki gün evlilik hazırlığı yaptığı Mustafa Tohma ile Nişantaşı’nda doktora geldi. 46 kiloya kadar düşen Serengil, sağlık durumu hakkında konuştu.

“SERO SERUMU”

Zayıflamak uğruna ameliyat olan ancak ameliyat sonrası hızla kilo veren Seren Serengil, son haliyle sevenlerini epey korkutmuştu. Doktor çıkışı görüntülenen ve sağlık durumuna ilişkin son bilgileri paylaşan Serengil, “Şimdi doktordan çıktım. Bana bir serum hazırladı. ‘Sero serumu’ bu serum sadece bana özel.” dedi.

Bir süredir Mustafa Rahman Tohma ile aşk yaşayan Seren Serengil, konu evlilikten açılınca yönünü değiştirdi.

Serengil’in, muhabirlerin “Düğün ne zaman? şeklindeki sorusunu, “Aman şimdi o konuları boşverin.” diyerek geçiştirmesi dikkat çekti.

TEKRAR AMELİYAT OLABİLİR

Doktorunun tavsiyelerine göre hareket edeceğini söyleyen Serengil, haftada birkaç gün hastaneye giderek serum taktıracağını söyledi. Ünlü isim kilo kaybetmeye devam ederse tekrar ameliyat olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.