Zorlu PSM’de Bu Hafta; 25-31 Temmuz

Zorlu PSM bu hafta, yazın coşkusunu açık havada çıkarmak isteyenler için Vestel Amfi’de etkinliklerini tüm hızıyla sürdürürken “İbrahim Selim ile Bu Gece” programından Başka Sinema film gösterimlerine, TuzBiber stand up şovundan 90’lı yılların unutulmaz hit ve dans şarkılarından oluşan “Walkman 90’lar Türkçe Pop Gecesi”ne kadar tüm etkinlikler bu hafta Zorlu PSM’nin büyüleyici atmosferinde sizleri bekliyor.

VESTEL PSM RADYO PRESENTS: ECE ÖZEL // 25 TEMMUZ // VESTEL AMFİ // 19.00

Ece Özel, 25 Temmuz akşamı Zorlu PSM’nin gözde açık hava mekanı Vestel Amfi’de DJ setin başına geçecek! Her şeyin en kötü ve en iyi şekilde çarpıştığı bir yerden geldiğinizde, kafa karışıklığının bir bedeli vardır- ya daha büyük bir kafa karışıklığı ya da büyük bir rahatlama. İstanbul merkezli DJ Ece Özel’in seçime yaklaşımı tam da bu düşünceden yola çıkıyor.

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Ece Özel: 19.00

ÖNEMLİ UYARI: Etkinliğe katılmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 25 TEMMUZ // 100 STUDIO // 21.00

İbrahim Selim’in renkli sunumu, birbirinden değerli konukları ve dinamik seyircisiyle dosta kahkaha, düşmana elem vermeye geliyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” 100 Studio sahnesinde seyircileriyle buluşuyor. Her hafta sürpriz bir konuğun katılacağı programda müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına doyacağız.

Kapı Açılış: 19.30

İbrahim Selim ile Bu Gece: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: ₺330,00

Öğrenci: ₺143,00

Balkon: ₺220,00

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMİ: THE ARTIST // 26 TEMMUZ // VESTEL AMFİ // 21.00

5 Oscar ödüllü unutulmaz bir sinema deneyimi!

Erişilmez karizmasıyla George Valentin, hem izleyicilerin hem yapımcıların göz bebeğidir. Yanında bitiveren gencecik oyuncu adayı ve dansçı Peppy Miller’ın gözüyse yükseklerdedir. Ancak sessiz sinemadan sesli sinemaya geçilmesiyle beraber Valentin’in kariyeri bir gecede baş aşağı gitmeye başlar. Sesli sinemanın çıkmasıyla ikilinin ilişkisi de farklı bir boyut kazanır.

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Başka Sinema Film Gösterimi: 21.00

ÖNEMLİ UYARI: Etkinliğe katılmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

TuzBiber // 27 TEMMUZ // VESTEL AMFİ // 21.00

Türkiye’de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan komedi kulübü TuzBiber 27 Temmuz Çarşamba 21:00’de Vestel Amfi’de! 2015’ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan TuzBiber, ayrıca düzenlediği özel gecelerde de komedyenleri seyirciler ile buluşturmayı başardı. TuzBiber dijital platformlarda içerik üretmeye devam ederken, sahnemizde ağırladığımız komedyenlerimiz ise şaka defterlerini doldurmayı sürdürüyor.

MC: Engin Türkoğlu

İstiklal Akarsu

Çağla Alkan

Caner Omur

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

TuzBiber: 21.00

ÖNEMLİ UYARI: Etkinliğe katılmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

BANGOVERZ // 28 TEMMUZ // VESTEL AMFİ // 19.00

Zorlu PSM’nin gözde açık hava mekanı Vestel Amfi, bu Yaz da Vestel PSM Radyo DJ’lerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Efe Yılmaz ve Mert Zeybekçi ikilisinden oluşan Bangoverz, DJ set performansıyla 28 Temmuz akşamı Vestel Amfi’de.

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Bangoverz: 19.00

ÖNEMLİ UYARI: Etkinliğe katılmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

YİĞİT SEFEROĞLU // 29 TEMMUZ // VESTEL AMFİ // 19.00

Yiğit Seferoğlu, 29 Temmuz akşamı Vestel Amfi’de. Türkiye’de alternatif müziğin üretken isimlerinden Yiğit Seferoğlu, 2016 yılında solo kariyerine “Karadelik’te Bir Martı” kısaçalarını yayınlayarak başladı. “Karabesk”, “Adem Histora” gibi rock sound’unun yoğun olduğu iki albümün ardından 2019 yılında “İnorganik Şehir Müziği” albümü ile elektronik altyapılarını gitar ve vokallerle buluşturarak hybrit bir sound ile müzikal çizgisinde yeni tınılar ve hikayeleri bir araya getirdi. Canozan, Aga B, Allame, Ahmet Üstüner, Abkountry, Fırat Ağacık gibi bir çok başarılı isimle ortak çalışmalarda adı anılan Yiğit Seferoğlu, Mayıs 2022’de DokuzSekiz Müzik etiketiyle yayınladığı yeni single’ı “Ateş Bal Şeker” ile birlikte kariyerine devam ediyor. Altyaplar ve gitarda Görkem Aslan, gitar vokalde kendisi olmak üzere duo olarak seyircisiyle buluşuyor.

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Yiğit Seferoğlu: 19.00

ÖNEMLİ UYARI: Etkinliğe katılmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

WALKMAN 90’LAR TÜRKÇE POP GECESİ // 30 TEMMUZ // VESTEL AMFİ // 19.00

90’lı yılların unutulmaz ve dillere pelesenk olmuş hit ve dans şarkılarından oluşan eğlenceli seti ile Walkman 90’lar Türkçe Pop Gecesi, Vestel Amfi’de sizlerle buluşuyor. Tamamını ezbere bildiğimiz ama unuttuğumuzu sandığımız her bir şarkıda nostaljik anlar yaşayıp zamanda keyifli bir yolculuğa çıkacağız. Bu eğlenceli gecede tüm şarkılara avaz avaz hep birlikte eşlik edip yarın yokmuşcasına dans edip eğlenelim mi?

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00

Walkman 90’lar Türkçe Pop Gecesi: 19.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış Fiyat: ₺77,00

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.