YouTube / gazetemag tv

‘Yol Arkadaşım 2’ de keyifli yolculuk devam ediyor

Yine yoldalar yine başları beladan kurtulmuyor!

Menajer olmaya çalışan Şeref ve müzisyen olmaya çalışan Onur ortalığı toz duman ediyor.

Bol sürprizli bir turneye çıkan ikilinin her adımı olay, her hareketi aksiyon dolu!

Gönüller bir olunca seyran olan samanlık da, yangın yeri oluyor!

Yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği, senaryosunu da İbrahim Büyükak’ın yazdığı BKM yapımı ‘Yol Arkadaşım 2’ 12 Ekim’de sinemalarda.

‘Yol Arkadaşım 2’ Kısa Hikaye:

Onur (Oğuzhan Koç) ve Şeref (İbrahim Büyükak) bir yıl içinde hem ev hem iş arkadaşı olmuştur. Şeref başarısız bir şekilde Onur’un menajerliğini yapmaktadır. Onur eski işine dönmeye karar verince, Şeref Onur’a bol sürprizli bir turne ayarlar. Henüz haberleri yoktur ama aşk, kahkaha ve macera bu yolculukta yine onları beklemektedir.

Hayallerinin peşinden giderken hayatın gerçekleriyle karşılaşacak olan Onur ve Şeref, hedeflerine ulaşabilecek midir?

Çok ses getiren ilk filmde olduğu gibi Yol Arkadaşım 2’nin de yönetmen koltuğunda Bedran Güzel, senarist koltuğunda da İbrahim Büyükak oturuyor. Bol kahkaha vaat eden filmin başrollerini ise Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Ezgi Eyüboğlu ve Olgun Toker paylaşıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.