gazetemag tv

Yıldız Tilbe’ye Harbiye’de dev koro eşlik etti

Türkiye’nin en önemli sahnelerinden Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu bu yaz Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla birbirinden renkli konserlere ev sahipliği yapıyor.

9 Temmuz 2021 cuma günü biletleri günler öncesinden tükenenYıldızTilbekonseri ile başlayan “Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi Konserleri”
12 Temmuz 2021 pazartesi akşamı yine biletleri tükenen ikinci Yıldız Tilbe konseri ile devam etti.

blank

Yıldız’ın Bu Yaz Rengi Kırmızı. Yıldız Tilbe’ye Dev Harbiye Korosu Eşlik Etti.

Yaklaşık 30 yıllık müzik kariyerine birbirinden önemli şarkılar sığdıran Yıldız Tilbe’nin geniş hayran kitlesi Harbiye’yi “Yıldız” sloganlarıyla inletti. Sahneye “Delikanlım” ile çıkan Tilbe’ye dev Harbiye korosu eşlik etti. Ara vermeden 2.5 saat şarkı söyleyen
kalan Yıldız Tilbe kırmızılar içinde çıktığı sahneden seyircisi ile hasret giderdi; “Pandemide değil evden, odamdan hiç çıkmadım, en fazla 15 kez çıkmışımdır.
Onu bile çok söyledim. Yavaş yavaş açılacağız, istediğim performansa geleceğiz.” diyince Harbiye’yi dolduranlar Tilbe’yi dakikalarca alkışladı. Yıldız Tilbe, kendi şarkılarının yanı sıra söylediği TSM eserleri ve türküler ile de ortamı coşturdu. Tilbe’nin Harbiye serisi Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla Ağustos ve Eylül’de de devam edecek.

blank

Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi Temmuz / Ağustos Konserleri;
14 Temmuz 2021 Simge & RUBATO
16 Temmuz 2021 Tan Taşçı (Söz&Müzik: Tan Taşçı) -Biletler Tükendi-
17 Temmuz 2021 Koray Avcı
18 Temmuz 2021 Derya Bedavacı
21 Temmuz 2021 Gökhan Türkmen
22 Temmuz 2021 Tan Taşçı (Söz&Müzik: Tan Taşçı)
23 Temmuz 2021 Göksel
24 Temmuz 2021 Teoman
25 Temmuz 2021 Teoman
31 Temmuz 2021 ADAMLAR

Yıldız Tilbe’den muhteşem Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava konseri

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.