Yıldız Tilbe, sahneye kule ayakkabılarıyla çıktı

Yıldız Tilbe, sevilen şarkıları ile Kıbrıs İskele bölgesindeki The Arkın İskele Hotel’de sahne aldı.

Sahne öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Tilbe, ayak üstü sohbet etti. Yaklaşık bir haftadır sahne aldığı hotelde tatil yapan Tilbe, Kıbrıs halkıyla da bir araya geldi. Şarkıcı, hafta boyunca sabah saat 6sıralarında denize girerken, öğlen saatlerinde pazara giderek sebze ve meyve aldı. Turistik bölgeleri de gezen şarkıcı Kıbrıs’a hayran kaldığını söyledi.

blank

Sahne performansı ile kulakların pasını silen Yıldız Tilbe, kendisini dinlemeye gelen yaklaşık 1500 kişiye de keyifli bir akşam yaşattı. Giydiği ayakkabılarıyla da dikkatleri üzerine çeken şarkıcının kıyafeti ise ışıkların üzerine vurması ile izleyicinin gözlerini aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.