Yıldız Tilbe, kadınsal bir rahatsızlığından dolayı ameliyat oldu

Türk Pop Müziği’nin güçlü kadın vokallerinden Yıldız Tilbe, Ulus’ta bulunan bir hastanede ameliyat oldu. Şarkıcının menajeri Haluk Şentürk, Tilbe’nin kadınsal bir rahatsızlığı olduğunu açıkladı.

Koronavirüs aşısına karşı tavrıyla dikkat çeken daha sonra konseri iptal edilince aşı yaptıran Yıldız Tilbe geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle Ulus’taki özel bir hastanede ameliyat oldu.

55 yaşındaki Tilbe’nin menajeri Haluk Şentürk yaptığı açıklamada, kadınsal bir rahatsızlık nedeniyle Tilbe’nin sabah saatlerinde ameliyat olduğunu söyledi. Şentürk, Yıldız Tilbe’nin akşam saatlerinde taburcu olacağını belirtti.

Yıldız Tilbe, dün akşam Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in sunumuyla ekrana gelen ‘Benzemez Kimse Bize’ adlı programa konuk olmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.