Yıldız Tilbe kariyerinin 30’uncu yılını bir albüm ile kutluyor

Yıldız Tilbe kariyerinin 30’uncu yılını muhteşem bir albüm ile taçlandırmaya hazırlanıyor. Kulağımızın pasını silecek, yazı keyifli geçirip, eskileri yad etmemizi sağlayacak ‘Ben Bir Şarkıyım’ haziranda çıkıyor. Yıldız Tilbe bu kez sanatçı dostlarına verdiği şarkıları kendisi seslendiriyor.

30 yıldır aşıkları, üzülenleri, yalnızları bırakmayan, onlara umut olan Yıldız Tilbe şarkılarını hem kendisi seslendirdi hem de sanatçı dostlarına verdi. Bu şarkılarla onların hayatına dokunup müzik listelerinde zirveye çıkmalarını sağladı. Yıldız Tilbe, menajeri Özgür Aras’ın tasarladığı yeni projesinde işte bu şarkıları söylüyor. Yıldız Tilbe ‘nin bugüne kadar başkalarına verdiği şarkıları bu kez sahibinin sesinden dinleyeceğiz.

blank

Vakit kaybetmeden stüdyoya giren Yıldız Tilbe’nin kalbinden bir parça gibi koparıp başka sanatçı dostlarına verdiği şarkılar evlerine dönüyor! Tilbe bugüne kadar kendisinden duyulmayan bu şarkılardan oluşan bir repertuvar hazırladı. Bu şarkıları ‘Ben Bir Şarkıyım’ adını verdiği albüm için kaydetmeye başladı. Özdemir Müzik etiketiyle kısa aralıklarla arka arkaya piyasaya çıkacak olan ‘Ben Bir Şarkıyım’ın ilk 3 şarkısı dinleyiciyle haziran ayında buluşacak.

9 Haziran 2024 Pazar günü Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda dev bir konser verecek olan Yıldız Tilbe ‘Ben Bir Şarkıyım albümünün yayınlanan ilk 3 şarkısını ilk defa canlı söyleyecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.