Yeni anne Gülşen oğlunu denizle tanıştırdı

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti, Bodrum sezonunu 4.5 aylık oğulları Azur Benan’la açtı.

Beş yıllık birlikteliklerini 2016 Haziran’ında evlilikle taçlandıran Ozan Çolakoğlu ve gülşen çifti, Bodrum tatiline çıktı. Gülşen, dün sabah saatlerinde aranjör eşi ve 4.5 aylık oğlu Azur’la kaldıkları otelin plajına indi.

Şezlongta bir süre dinlendikten sonra kumsala inen Gülşen, yürüyüş yaptı. Denize ayaklarını 41 yaşındaki şarkıcı, suyu soğuk bulunca girmekten vazgeçti. Şezlonga geri dönen Gülşen, pareosunu çıkartarak bikinisiyle sere serpe güneşlenmeyi tercih etti.

İkili bir süre güneşlendikten sonra Azur bebeği denizle tanıştırdı. Gülşen, eşinin kollarında ayakları suya giren oğlunun her anını telefonuyla kaydetti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.