Yavru aslanı elleriyle beslemiş

İranlı güzel manken Qazal Yadegari İstanbul’da yaşadığı rezidansında yavru aslan ve piton besliyordu. Sosyal medya paylaşımları üzerine harekete geçen polis, İranlı mankenin yavru aslanına ve pitonuna el koymuştu. Yaklaşık 1 aydır yavru aslanını göremeyen güzel manken aslanını çok özlediğini söyledi.

Emniyet müdürlüğünce korumaya alınan yavru aslanına Dexter ismini koyan İranlı manken Qazal Yadegari, Türkiye’ye yeni geldiğini ve buradaki kuralları bilmediğini dile getirdi. 3 aylıkken yavru aslanı sahiplenen ve onu elleriyle beslediğini söyleyen güzel manken Dexter’ı çok özlediğini ve yavru aslanını yakın zamanda görmeyi ümit ettiğini söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.