Yağmur Tanrısevsin’in FIFA oyun tutkunu olduğu ortaya çıktı

Kura çekimiyle e spor turnuva heyecanını başlatan ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin’in FIFA oyun tutkunu olduğu ortaya çıktı.

Kulüpler Birliği, karantina döneminde futbolu ve takımlarını özleyen taraftarlara heyecan yaşatmak için ünlü futbolcuların katılacağı e spor turnuvası düzenliyor. 9-10 Mayıs’ta oynanacak turnuvanın kura çekimini oyuncu Yağmur Tanrısevsin gerçekleştirdi.

Ligler başlayıncaya kadar geçecek süreçte futbol ruhunun heyecan ve rekabet duygusunu evde yaşatmayı amaçlayan Kulüpler Birliği üye 18 takım ile e spor turnuvasının startını verdi. Beinsports ve Youtube’dan izlenebilecek ve ünlü futbolcuların ekran başına geçeceği turnuvada eşleşmeler ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin’in kameralar karşısında yaptığı kura çekimiyle gerçekleşti.

Kendisi de lisanslı basketbol oyuncusu olan, dijitalde futbol oynamayı seven ve FIFA tutkunu olan Yağmur Tanrısevsin, ‘’Çok heyecanlı maçlar bizi bekliyor. Ben de sahadaki yeteneklerinin dışında 18 takımı temsil eden futbolcuların FIFA performanslarını çok merak ediyorum.’’ diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.