Yargı’da Ceylin’in, Engin’le yüzleşmesi herkesi ekran başına kilitleyecek

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın Pazar günü ekranlara gelecek heyecan dolu bölümünde Ceylin’in, Engin’le yüzleşmesi herkesi ekran başına kilitleyecek.

Pazar akşamlarının büyük ilgiyle takip edilen dizisi ‘Yargı’dan çarpıcı bir tanıtım daha seyirciyle buluştu. Ceylin’in Engin’le yüzleştiği anlar gerilimi ve seyir zevki yüksek dakikaların sinyallerini verirken Ceylin’in etkileyici sözlerinin karşısında Engin’in ne tepki vereceği ise büyük bir merakla bekleniyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

‘Yargı’ her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.