Yalın’dan Açıkhava’da muhteşem şov!

Yalın, önceki akşam BKM organizasyonuyla gerçekleşen “Denizbank Harbiye Açıkhava Konserleri” kapsamında sevenleriyle buluştu!

Konser provalarına günler önce başlayan, Harbiye seyircisine özel bir repertuvar ve sürprizler hazırlayan başarılı sanatçı, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Biletlerin konser öncesi tükendiği ve merdivenlerin bile satışa açıldığı kendisine hatırlatılan Yalın, yoğun talep üzerine 19 Ağustos’ta Açıkhava’da bir konser daha vereceğinin müjdesini verdi.

Başarılı müzisyen konserine geçtiğimiz hafta dinleyicilerle buluşturduğu yeni single çalışması ‘Deme Bana Yokum’ ile başladı. Yalın, ilk defa sahnede canlı olarak seslendirdiği şarkısının klibindeki 80’ler havasını, Harbiye sahnesine de taşıdı. ‘Ah Be Kardeşim’, ‘Olmasa da Olur’, ‘Zalim’, ‘Değmez’, ‘Aşk’ta Telafi Olmaz’ gibi sevilen parçalarını Harbiye’yi dolduran binlerce kişiyle birlikte seslendiren Yalın, Yaşları 7 ile 13 arasında değişen ve Sosyalben Vakfı’nın desteğiyle yeteneklerini geliştiren 10 çocukla birlikte ‘Meleklerin Sözü Var’ şarkısını seslendirdi.

Konser boyu sesi ve sahne şovlarıyla izleyicisini büyüleyen Yalın, konserin ikinci yarısında söylediği ‘Yeniden’, ‘Keyfi Yolunda’, ‘Benimki’, ‘Küçücüğüm’ ve ‘Bir Bakmışsı’ parçalarıyla Harbiye’yi dolduran hayranlarını mest etti.

Aşk şarkılarının efsane ismi Yalın Harbiye Açıkhava’da 19 Ağustos’ta bir kez daha sevenleri ile buluşacak.

blank

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.