‘Yalı Çapkını’ dizisi 8 bölüm sonra sezon finali yapacak

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in olduğu Yalı Çapkını dizisinin sezon finali yapacağı tarih belli oldu. Dizi 8 bölüm sonra sezon finali yapacak, eylül ayında ise yeni bölümleriyle ekranda olacak.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un yer aldığı ‘Yalı Çapkını’ dizisi 8 bölüm sonra sezon finali yapacak.

Dizi, yirmi sekizinci bölümüyle hem Total hem AB hem de ABC1 kategorilerinde birinci olarak 14 Nisan Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu.

BİR SEZON DAHA DEVAM KARARI
Dizinin reytingleri iyi olduğu için Star TV yönetimi bir sezon daha devam kararı aldı. Dizi, eylül ayında yeni bölümleriyle tekrar ekranda olacak.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor.

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği ‘Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

Dizi, Antepli Korhan Ailesi’nin reisi Halis Ağa’nın torunu Ferit’in evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu ediyor.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.