Kıvanç Tatlıtuğ’un Türkiye İşçi Partisi lideri Erkan Baş’a benzemesi olay oldu

Aile dizisiyle son zamanlarda gündemde olan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un son filmi “Boğa Boğa”, Netflix platformunda seyirciyle buluşacak. Film için imaj değişikliğine giden Tatlıtuğ’un bıyıklı hali, Türkiye İşçi Partisi lideri Erkan Baş’a benzemesi sosyal medyada gündem oldu.

Aile dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaşan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi ‘Boğa Boğa’ önümüzdeki günlerde Netflix’te seyirciyle buluşacak.

Aradıkları huzuru bulmak için Ege”de bir köye yerleşen İstanbullu bir çiftin hikayesini konu eden filmde Tatlıtuğ’un filmdeki bıyıklı imajı Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş”a benzetildi.

Sosyal medya kullanıcıları arasında hızla yayılan bu benzetmeye binlerce yorum geldi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.