Volkan Demirel’in filmi geliyor…. Sürprizi açıkladı!

Fenerbahçe’nin milli file bekçisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel yapımcılığa soyundu.

2008 Belçika Güzeli olan Demirel, geçtiğimiz yaz Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nü bitirdikten sonra hep hayalini kurduğu sinemaya yapımcılık şirketi kurdu.

FUTBOLCUNUN HAYATINI ANLATACAK

Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Daire Production adını verdiği yapım şirketinin ilk projesi ise bir futbolcunun hayatını anlatacağı ‘Krampon’ filminin çalışmalarına başlayan Zeynep Demirel, “İlham kaynağım tabii ki eşim Volkan Demirel. İlk uzun metrajımda kamerayı, bildiğim bir konuya, futbola çevirmek istedim” dedi.

“HAYALİMDEKİ MESLEK YÖNETMENLİK”

Demirel, sektöre nasıl giriş yaptığını da şöyle anlattı: “Aslında benim hayalimdeki meslek yönetmenlik. ‘Elmacı’ adında orta metraj belgesel filmim var. Şu an festivalleri dolaşıyor. Ressam Ali Elmacı’nın sanatıyla ilgili deneysel bir belgesel. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nü bitirdim. Bu belgesel de mezuniyet projem.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.