Ünlü şarkıcı Adele konserde içini döktü: Boşanma sürecinde…

Grammy ödüllü şarkıcı Adele bir konserinde boşanma sürecinde 5 terapi seansı aldığını itiraf etti. Ünlü şarkıcı “Kendimi sorumlu tutmayı bıraktım çünkü sırtımı her zaman terapistime yaslıyordum” dedi.

Easy on Me’yle ünlü şarkıcı Adele, ABD’nin Las Vegas şehrindeki son yerleşik konseri Weekends with Adele’de, etkinlikten alınan video görüntülerine göre hayranlarına içini dökerek, “Birkaç yıldır terapiye gitmediğim için yeniden gitmeye başladım. Başlamam gerekiyordu. Daha önce, tabii ki boşanma sürecim devam ederken, günde 5 terapi seansı falan alıyordum.” dedi.

Grammy ödüllü şarkıcı, 10 yaşındaki oğlu Angelo’nun babası Konecki’den 2019’da ayrılmıştı.

Independent Türkçe’de yer alan habere göre Adele, “Ancak kendi davranışlarımdan ve söylediğim şeylerden kendimi sorumlu tutmayı bıraktım çünkü sırtımı her zaman terapistime yaslıyordum” diye sözlerine devam etti.

Şarkıcı, davranışlarından sorumlu olmak yerine, terapistiyle bunları gerekçelendirmeye çalıştığını paylaştı.

Adele, dinleyicilerine, “Ama şimdi size her şeyi verebildiğimi garanti etmek için her hafta kendimi geliştirdiğimden emin olmak istiyorum” dedi.

‘TURNE SANATÇISI DEĞİLİM’
Ünlü şarkıcı, canlı performans sergilemenin kendisini hâlâ “korkuttuğunu” da sözlerine ekledi.

“Bu haftaki terapi seansım gerçekten çok ilginçti. Bu gösteriler hakkındaydı” ifadelerini kullandı.

‘Her zaman çok duygusallaşıyorum.’ diyen Adele ‘Müzik yapmayı seviyorum ama canlı performans sergilemekle ilgili beni gerçekten korkutan ve içimi dehşetle dolduran bir şey var.’ şeklinde konuştu.

Grammy ödüllü şarkıcı, “Bu yüzden büyük bir turne sanatçısı değilim. Geçen sefer yapabileceğimi kanıtlamak için yapmıştım. Ama bu büyüklükte bir salonda olma deneyimi; sanırım hayatımın geri kalanında canlı performans sanatçısı olabilirim” diyerek sözlerini tamamladı.

Ünlü şarkıcının şu anda spor menajeri Rich Paul’la bir ilişkisi var.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.