Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’ya hacker şoku

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’nın Instagram hesabı ele geçirildi. Karadağlı’nın avukatı yazılı açıklama yaparak konuyla ilgili yayın yasağı getirildiğini bildirdi.

Kanal D’de yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisiyle uzun bir aradan sonra ekrana geri dönen ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’nın Instagram hesabı ele geçirildi. Karadağlı’nın avukatı konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’nın avukatından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Müvekkilim Tamer Karadağlı’nın Instagram resmi hesabı çalınmış olup müvekkilimin sosyal medya hesabının tüm şifreleri, bu hesabındaki tüm özel yazışmaları ve fotoğrafları isteği dışında 3. şahısların elinde bulunmaktadır.

Müvekkilimin tamamen özel hayat kapsamı içinde kalan bu görsellere ve yazılara müdahale etme, tahrif etme, onun adına başkalarıyla yazışma, onun adına paylaşım yapma ve tüm bunların müvekkilimin isteği dışında kamuoyuna yayılması tehdidi kaçınılmazdır.

Bu nedenle müvekkilim Tamer Karadağlı’nın Instagram hesabındaki tüm özel konuşmalarının, yazışmalarının ve resimlerinin tüm yazılı, görsel basın ve internet sitelerinde yayınlanması İstanbul 21. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 2017/38 D. İş ve 2017/38 K. sayılı mahkeme kararı ile durdurulmuştur.

İşbu kararın önemle uygulanmasını aksi takdirde uygulamayanlar hakkında tarafımızca hukuki ve cezai tüm yasal yollara başvurulacağını ihtaren bildiririz.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.