gazetemag tv

Ünlü Dj Volkan Uca Dubai’de gövde gösterisi yaptı

Türkiye’de farklı tarzı ve ritimleriyle dikkatleri üzerine toplamayı başarmış, “İstanbul” adlı parçasıyla Avrupa’nın ve bir çok ülkenin Shazam listelerinde zirveye çıkan. Volkan Uca, geçtiğimiz günlerde Dubai’nin en iyi mekanlardan biri olan Okku adlı mekanda sahne aldı.

Mekanın tıklım tıklım olduğu gecede Volkan, kendi parça ve remixlerinin haricinde çaldığı farklı tarzlardaki deep house ve house parçalar ile organizasyonu host eden Antony Papalas’ın, işletmeci Volkan Acil ve ekibinin beğenilerini topladı.

Menajerliğini Sinan Siner yaptığı, uluslar arası başarı basamaklarını hızla tırmanan, Romanya Untold Festival’inde performans yapmayı başaran, İspanya’nın en büyük gece kulübünde yaptığı performansı ile büyük bir beğeni yakalayan, Volkan Uça büyük süprizlerin yolda olduğunu belirtti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.