Kara Sevda’da Kemal ve Nihan yeniden bir araya mı geliyor?

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın yeni bölümünde; Kemal ve Nihan arasındaki buzlar erimeye başlıyor. Yeni bölümde Nihan, Ozan’ın ölümünün ardındaki sırrın peşine Kemal’in düştüğünü öğrenir. Ozan’ın ölümüyle iki farklı kıyıya savrulan Nihan ile Kemal için kara sevdalarının miladı olacak bir dönem başlayacaktır.

Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde; Ozan’ın ölümüyle aşklarını kalplerine gömüp adeta düşman aşıklara dönüşen Kemal ve Nihan ayrı ayrı şüphelerinin peşine düşecekler. Emir’den intikam almak için onunla olan oyununa devam Nihan, bölümde Kemal’in haklı olduğuna giderek daha çok şahit olacak. Kızı Deniz’i korumak için Kemal’den uzak durmaya çalışan Nihan artık kardeşinin ölümü ile ilgili sorularının cevabını bulmak isteyecek. Diğer tarafta Kemal ise geri dönüşü olmayan oyun kurar. Bu oyun, hem sevdası, hem de hayatının kalanıyla ilgili çok önemli bir virajı olacaktır.
İkilinin biraraya gelmesini merakla bekleyen Kara Sevda hayranları yeni bölümde; ” Kemal ve Nihan’ı ayıran ölüm, onları tekrar birleştirebilecek mi?” sorusunun yanıtını bulacaklar.

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın, senaristliğini Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün üstlendiği Kara Sevda 2 Kasım Çarşamba günü saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.