gazetemag tv

Ufak Tefek Cinayetler sezon finalinde iki cinayet işlendi

Star TV’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler sezon finaliyle gündeme oturdu. Yayınlandığı günden beri büyük ilgi gören dizinin sezon finalinde üst üste iki cinayet işlendi! Peki Ufak Tefek Cinayetler sezon finalinde kimler öldü?

Sezonun en iddialı yapımlarından biri olan Ufak Tefek Cinayetler, 32. ve sezon finaliyle ekranlara geldi. Star TV’nin ilgiyle izlenen dizisinin 32. ve final bölümünde üst üste iki cinayet işlendi. Peki Ufak Tefek Cinayetler’de kimler öldü?

Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve ilk korkunç cinayete resmen işlendi! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yoktu; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga da vardı! Bazı cinayet planları bozuldu ama yolda yenileri kuruldu ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karıştı.

Reyting rekortmeni dizide ilk cinayete kurban giden kişi Doktor Elif oldu. Doktor Elif’in öldürülmesinin ardından sezon finalinin ikinci cinayeti de işlendi ve bu kez de Edip öldürüldü.

Ufak Tefek Cinayetler’in yeni sezon ilk tanıtım yayınlandı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.