Üç Kız Kardeş’te Korman Malikânesinde işler iyice karışıyor

Üç Kız Kardeş çok konuşulacak bir bölümle ekrana geliyor. Korman Malikânesinde işler iyice karışıyor.

Kanal D’nin salı akşamları ekrana gelen ve çok izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, bu hafta da çok konuşulacak bir bölümle ekrana geliyor.

Yeni sezona bomba gibi giren ve izleyiciden yine tam not alan dizide bu hafta, işler iyice karışıyor.

Somer, Mine ve bebeğini Nihat’ın kötü davranışlarından korumak adına annesinin evine getiriyor. Her şeyden habersiz Türkan, Mine ve bebeğine kucak açıyor. Mine’nin ev içindeki varlığı Somer’i iyice köşeye sıkıştırıyor. Mine ve Türkan’ın aynı çatı altında yaşamasına Rüçhan’ın tepkisinin ne olacağı ise merakla bekleniyor.

Nihat, Mine’yi bulacak mı? Mine, Somer ve Türkan’ın evindeki varlığını sürdürebilecek mi? Mine’nin gelişi Türkan ve Somer ilişkisindeki dengeleri değiştirebilecek mi?

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, aile ve kardeşlik bağlarını anlatan Üç Kız Kardeş yeni bölümü ile 20 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.