“Türk Böbrek Vakfı” vakıf destekçilerini Ruby’de buluşturdu

Türk Böbrek Vakfı yeni yıla merhaba davetinde vakıf destekçilerini Ruby’de buluşturdu.

Türk Böbrek Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Timur Erk ve Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete vakıf üyelerinin yanı sıra bir çok isim katıldı.

Davete aralarında; Aynur Arıkan, Figen ve Hayati Babaoğlu, Nurhan Tarman, Kardelen Acar, Nilgün Çolak ve kızları Aleyna ile Alara Çolak gibi çok sayıda isim katıldı. TBV Başkanı Timur Erk yaptığı konuşmada davetlilere teşekkür ederken, Vakfın Türkiye genelinde okullarda sürdürdüğü çalışmalara verdikleri desteklerden ötürü vakıf gönüllülerinin çabalarına dikkat çekti. Erk; hem farkındalık projelerine projelerine destek vermek, hem de bu tip gecelerde toplanan bağışlarla vakfın çalışmalarına kaynak yaratmak son derece kıymetli, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.Vakıf destekçilerinden Nilgün Çolak’a da doğum günü sürprizi yapıldı.

NİLGÜN ÇOLAK’A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ !

Gecede vakıf destekçilerinden Nilgün Çolak’a da doğum günü sürprizi yapıldı.

Başkan Timur Erk ve Seval Ermiş’in pasta sürprizi karşısında şaşıran Nilgün Çolak mutluluğunu kızlarıyla paylaştı.

blank blank blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.